Cel podróży Od Do Goście

Znajdź nas

kontakt

Royal Apartments

  +48 790 500 635

  biuro@royal-apartments.pl

Call
Chat

O NasRoyal ApartmentsRoyal Apartments jest jedną z wiodących pośredników w wynajmie apartamentów wakacyjnych w Polsce. Jako pionierzy tej branży z ponad 9-letnim doświadczeniem gwarantujemy naszym partnerom bezpieczeństwo i profesjonalizm. Royal Apartments jest marką stworzną przez Andrzeja Szparaga, który już jako student I roku Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego został członkiem Wspólnoty Mieszkaniowej apartamentowca, w którym powierzono mu w zarządzanie pierwsze 16 apartamentów. Jego młode spojrzenie, energia do działania i dążenie do perfekcjonizmu przejawiają się naturalnie także w naszych wysokich wymaganiach w zakresie jakości i serwisu – zarówno wobec naszych gości jak i właścicieli.
Jeśli zatem posiadają Państwo budynek lub mieszkanie w regionie turystycznym, w Royal Apartments znajdą Państwo dobrego doradcę w zakresie jego wynajmu. Bogactwo naszej oferty obejmującej 50 apartamentów w Sopocie i Gdańsku, Hostel Rakieta na 8 pokoi w Gdańsku, Pensjonat Ibiza w Rowach na 25 pokoi oraz 24 apartamenty w Jastarni gościom jak i właścicielom ogrom możliwości.

Sprawną organizację zapewnia nasza międzynarodowa sieć. Royal Apartments jest od 2013 roku franczyzobiorcą firmy Apartments Apart Holdings Ltd., który posiada przedstawicielstwa  na wszystkich większych rynkach dbają o sprzedaż, marketing i obsługę właścicielską. 10 lokalnych punktów przedstawicielstwa działa bezpośrednio na miejscu w największych regionach turystycznych Europy. W taki sposób wypracowujemy dla naszych właścicieli dobre zyski, zdejmując z ich barków wszelkie ciężary związane z wynajmem.

Royal Apartments przyjmuje rocznie ponad 30 000 urlopowiczów, cała holding Apartments Apart prawie 200 000 Gości. Zażyłe relacje z Goścmi i jednocześnie powiązane z wieloletnim zaufaniem naszych inwestorów i właścicieli są naszym motorem napędowym do jeszcze cięższej pracy i zaangażowania w tworzenie jasnej i wyraźnej wizji przyszłości.

Mamy aspiracje do stania się najchętniej wybieraną firmą wynajmującą apartamenty, ze względu na wartość, którą oferuje inwestorm powierzającym nam swoje nieruchomości i Gościom odwiedzającym nasze apartamenty.

dlatego

My pracujemy - Ty spokojnie śpisz 
Andrzej Szparaga

tel. 609250807

właściciel

 tel: +48 790 500 635     email: biuro@royal-apartments.pl