Cel podróży Od Do Goście

Znajdź nas

kontakt

Royal Apartments

  +48 790 500 635

  biuro@royal-apartments.pl

Call
Chat

Polityka prywatnościRoyal Apartments


Ochrona danych osobowych

 

Royal Apartments przestrzega poszanowania prywatności wszystkich czytelników serwisu.

Dane osobowe, które podają Państwo w formularzu rezerwacyjnym (imię i nazwisko, dane kontaktowe, oraz numer karty kredytowej), są przechowywane w naszym systemie.

Informacje te użyte są w celu przetworzenia Państwa rezerwacji oraz wszelkich ofert promocyjnych, czy przyszłych rabatów uznaniowych. Po zakończeniu pobytu otrzymają Państwo elektroniczną ankietę, która pozwoli w prosty sposób określić stopień satysfakcji z usług naszej firmy.

Dane Państwa karty kredytowej zostają automatycznie zaszyfrowane w systemie, a do ich odczytania niezbędny jest kod elektroniczny, tak więc nie ma możliwości kradzieży. Dane te nigdy nie są przekazywane osobom trzecim.


Korzystający z zasobów są rejestrowani przez system statystyk w celu monitorowania ruchu w serwisie i monitorowania oglądalności stron. Informacja o odwiedzających jest przeznaczona tylko i wyłącznie dla własnych celów marketingowych i handlowych.

Royal Apartments na podstawie uzyskanych informacji tworzy zestawienia statystyczne, które mogą być ujawniane osobom trzecim, jednak nie umożliwiają one zidentyfikowania pojedynczych użytkowników.

Cookies - serwis internetowy Royal Apartments nie wykorzystują cookies do pobierania informacji z komputera czytelnika i gościa, prób zapisu informacji itp.

 

 

Prawa autorskie

 

Kopiowanie, reprodukowanie tekstów, zdjęć i elementów ze strony Royal Apartments, w całości, lub w części bez uprzedniej, pisemnej zgody jest zabronione. Znaki towarowe zastrzeżone, handlowe, identyfikatory Wszelkie nazwy zastrzeżone firm, pojawiających się na stronach zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji.Odpowiedzialność

 

Royal Apartments nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za decyzje jakie użytkownicy podejmą na podstawie informacji i usług udostępnianych na stronach www.royal-apartments.pl


Kontakt


W przypadku pytań Użytkowników dotyczących warunków korzystania z Serwisu, prosimy o kontakt z webmasterem w dziale Kontakt.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek uwagi, uwzględnimy je. Prosimy uprzejmie o informację, które dane chcieliby Państwo usunąć po pobycie u nas.

 

 

 tel: +48 790 500 635     email: biuro@royal-apartments.pl